Zbytky prázdnin ve slevě

30. srpna 2012 v 1:51 | Fitli |  Deníček?
Začnu tím, že se moje myšlenky vrátily do normálu. Je mi fajn. Ale stejně se cítím jiná než před prázdninami a trochu se děsím toho, o kolik jiní budou ostatní. Stejně se ale těším.

Jo, už se docela těším do školy, na ty sympatičtější spolužáky, sympatičtější učitele, na to, že budu moct zase začít s čistým indexem. Ale stejně bych ty prázdniny ještě o něco protáhla. Prostě proto, že se mi zdá, že jsem ty dva měsíce volna neuvěřitelně promrhala. Chudák můj Seznam věcí, který chcu udělat o prázdninách, zůstal z víc než půlky nesplněn. Třeba bod: Přečíst povinnou četbu z loňska a udělat si výpisky mě fakt štve. Bylo by pěkný to z vlastní vůle fakt udělat i přes to, že ty pětky co jsem z toho dostala byly započítány do mé známy na vysvědčení. Bylo by pěkný si ty knížky fakt přečíst, protože je přečíst chcu, ale nechcu, aby se mi v tom nějaká učitelka šťourala. Jenže já to nestihla. A takových věcí je fakt hodně. Třeba Za barem. Achich ouvej. Mám jenom 11 splněných úkolů a dva zbývající dny. Ach jo.


Dneska jsem dostala k narozeninám (proč něco slavit v období, kdy se to slavit má?) Panovu flétnu. Ta byla v tom seznamu taky, jakože si ju koupím sama, ale takhle je to super mám splněno o bod víc. Ještě se na to naučit hrát. Taky se učím hrát na kytaru, to je fakt šíleně závislácká záležitost. Hraju furt dokola Shy od Sonáty. A to jsem si řekla, že nebudu hrát pořád to samý, abych nikomu nelezla na nervy.

Přešla jsem na novej systém spánku, abych si co nejvíc užila prázdnin. Chodím spát okolo třetí a ráno si dávám budík. Cítím se totálně mrtvá, ale to je jedno. Na tu kytaru hraju právě v noci, takže mě musí celej dům nesnášet. A navíc to neumím.

Zítra je poje parníčková akce, zatím jediný člen mého a sestřiččina loďstva je asi metr dlouhej megatrajekt (a Fitlinic od Úmysného kolemjdoucího) , zítra budu skládat. A taky dodělávat buchtu. dneska bych ještě chtěla udělat jednu dávku marcipánu. Jenomže je půldruhé.

Chtěla bych kombajn. Protože kombajn je výkonnější než srp. Moderní druid potřebuje kombajn.

Hodila bych vám sem jedno video, ale nevím který, tak si vyberte, co chcete. Tohle všechno mě pronásleduje:

Je libo korpiklaní verzi?Co poslouchám, když zrovna nevyluzuju nic já:

A něco neuvěřitelnýho na ten nádherný nástroj, na něž nejsem schopná zahrád málem ani tón (neplést s nádherným nástrojem, na nějž nejsemschopná zahrát málem ani akord):
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lemonpie Lemonpie | Web | 30. srpna 2012 v 16:50 | Reagovat

Ivi, proč dáváš Ievan polkku na začátek, takhle se nedostanu k těm ostatním :-D

2 Fitli Fitli | Web | 30. srpna 2012 v 16:54 | Reagovat

Promiň :D

3 allure wedding dresses allure wedding dresses | E-mail | Web | 3. listopadu 2012 v 6:07 | Reagovat

Q. Why did it take the monster ten months to finish a book?
http://www.sentdresses.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama