Mazlíček Toníček

9. srpna 2012 v 1:51 | Fitli |  Nezařaditelně patlu
Seznamte se, tohle je Tony Kakko, zpěvák Sonaty Arcticy v miniaturní mazlíčkoidní verzi. Vzhledem k tomu, že jsem ho udělala sama doma, tak je domácí.Největší piplačka byly jeho slavné červené tartanové kalhoty, které nakonec mají navlečený pásek a knoflík. To co má na briše a na zádech má být logo Sonaty. Taky jsem se strašně dlouho nemohla rozhodnout, jakou má mít barvu vlasů a fousů, černá byla moc tmavá a hnědá, kterou jsem měla, zase moc světlá. Nakonec jsem mu nějak intuitivně našila černý fousy, aniž by mi došlo, co dělám, ale vypadalo to moc tmavě a tuomasovsky, tak jsem mu k tomu přidala hnědý vlasy, který jsem ještě namelírovalačernou, červenou a hňedou fixou. A bonus: tričko je ušito z šedého hadrotrička, před zhadrováním očividně nevypraného, tudíž s reálným pachem potu :D.

Docela zdrcující byla tentokrát sestřička, která, když ho viděla v původní verzi, bez oblečení, obličeje a vlasů, pronesla: "Vypadá trochu jako zázvor..." a poté, co uviděla můj posmutnělý pohled (neboť měla pravdu) rychle dodala: "Ale je hezčí, než ve skutečnosti!"
Podruhé to bylo, když už jsem obdivovala jeho téměř konečnou krásu a s černou konturou v ruce vymýšlela, co bych ještě mohla vylepšit a ji napadlo, že bych mu měla domalovat chlupy. Měla pravdu, bez chlupů nikdo krásnej být nemůže, ale... Ta kontura byla prostě neskutečně blbej nápad. Hlavně se teď nesmí obnažovat na veřejnosti. Ale víte co, já vám ho ukážu. Zázvor s vyrážkou.
A na to jak je ušitej taky nehleďte...to byla...blbá látka :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Robka Robka | Web | 9. srpna 2012 v 5:35 | Reagovat

Dostalo mě prohlášení tvé sestřičky, že vypadá jako zázvor. :-D A korunu tomu dodala tím, že řekla, že je hezčí než ve skutečnosti. :-D Jinak mě fascinuje to, co má mezi nohama, to jsou chlupy??? Musím uznat, že oblečený je fakt hezčí, než svlečený. Originální nápad na článek o mazlíčkovi. Že bych si taky nějakého ušila??? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama