Cestovní horečka

9. srpna 2012 v 0:58 | Ïvča |  Deníček?
Odjíždím na Korsiku. Já to cestování tak nesnáším! Vždycky se někam šíleně těším a pak tak týden před tím začnu panikařit, co když se mi tam nebude líbit, to budou zase ztracený dva týdny volna. A tohle je před každou akcí, jenže mnohadenní přechod hornatýho ostrova je ještě o něco horší. Nějak mě děsí, že tam bude jenom šest lidí na tak dlouhou dobu, z čehož hrozí v mým případě totální zcvoknutí. Neberte si to osobně. Neumím se balit, nebo mi to možná naopak připadá tak jednoduchý, že to nechávám na poslední chvíli, což se zase nelíbí těm, co chtějí spát v pokoji, kde mám potřebu dobalovat ve tři ráno v den odjezdu.

Perekele, vždyť jsem celej ten výlet vymyslela já. Vždyť vím, že se mi tam líbit bude, ať jsem sebevětší finofil, tak jsem prostě rozenej jižan. To nevadí, že tam bude vedro, bude to sauna. Já přece miluju sauny. Mám radši vedro než zimu. Musím se vzpamatovat. Je to tam hezký. Bude to pořádný chození, to mám přece taky ráda. Achjo.

Prostě mě štve, jak se totálně neumím ovládat. Naštve mě nějaká úplná blbost, v tomhle případě chybějící káblík/nabíječka od empéčtyřky a začnu z toho panikařit, viním z toho všechny ostatní, zuřím, pak zalezu někam do koutku, kde se jenom klepu a mám tendenci žužlat a kousat, případně aspoň drásat nehtama, všechno na co přijdu. Já se vždycky snažím do té koutkové fáze dostat co nejdřív, ale ono to v panelákovým bytě moc nejde, obzvlášť, když mám něco dělat. Snažím se uklidit, abych na nikoho nemusela být hnusná, ale ono to někdy prostě nejde. Promiňte.

Ještě mi pomáhá Droga-počítač, možná trochu i přeslazenej čaj nebo kofola, ale to taky není dobrý. Všechno je to špatný.

Zdá se mi, že se fakt chovám jako člověk, co to nemá v hlavě v pořádku, ale nechci si to přiznat. Je to jenom můj Stav, fáze pramenící z přebytku špatných Nálad, Pocitů a Situací, nic víc. Musím se s tím nějak vypořádat. Sama.

Už je to lepší, nějak jsem se s tím vším smířila. Kdybych ten káblík našla, tak tu empéčtyřku možná nabiju, ale stejně je nějaká zavirovaná či co, tak by se určitě totálně pomátla v autobuse a já bych zuřila až tam, což by asi bylo ještě horší. Takhle jsem si něco nahrála na napůl už naplněnou mamčinu dvougigovou empétrojku a bude mi to muset stačit. Nahrála jsem to tam moc pěkně, zbyl tam volnej přesně 1MB, už se tam vůbec nic nevejde. Už jsem tam měla od dřívějška nesourodej mix písniček od Sirenie a Eluveitie z dob, kdy jsem stahovala písničky po jedné z youtube, každou z těch skupin jsem neustále dokola poslouchala na jedněch oddílovejch horách, tak si můžu zavzpomínat. Je zajímavý, že Elu jsou pro mě pořád snad nejoblíbenější skupina, zatímco Sireniu už vůbec neposlouchám. Někdo si k některejm věcem nebo lidem uchovává vztah jenom kvůli vzpomínkám, nebo kvůli tomu, že jim otevřeli dveře někam jinam, kde potom nešli něco/někoho lepšího, i když už se jim nelíbí. Tak já ne. Těžko říct, jestli je to škoda.

Jsem sbalená, chybí mi jenom sluneční brýle a nějaký skladný sluchátka, o kterejch absolutně netuším, kde by mohly být. Jsem dobrá.

Nechci jít spát, protože chci co nejvíc spát v autobuse. Celá cesta i s trajektem trvá 24 hodin. Je velmi pravděpodobný, že se tam unudím, protože v rámci odlehčení si s sebou jen tak pro zábavu nic kromě té jedné společné empétrojky neberu. Ale ve vlastním spánku už se stejně nevyznám. Včera jsem šla spát ve čtyři a sama od sebe jsem se probudila před desátou a vstala jsem jako první. Totálně divný.

Je mi už několik dní divně od žaludku. Doufám, že je to jenom z toho stresu, vedra, nebo hladu. Snad mi nebude cestou blbě, už jsem pět let vůbec nezvracela a nehodlám si to pokazit. Doufám, že tam nebude až takový horko, když je to na horách.
Sbohy a nezapomeňte nás vykrást, vaše Fitli/Ïvča, absolutně netuším, která z nich.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sever-rat Sever-rat | E-mail | Web | 15. srpna 2012 v 20:54 | Reagovat

Vejdu se ještě do kufru? :-D

2 off the shoulder dresses off the shoulder dresses | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 18:01 | Reagovat

Q. When do you stop at green and go at red?
http://www.bestsundress.org/prom-dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama