1. Deset věcí, které bych v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem

30. srpna 2012 v 4:24 | Fitli |  O mně
Tak mě to chytlo taky. Neříkám, že to dodělám, třeba s osmým (myslím, žeje to on) dnem mám docela problém, ale pořád mě napadají věci, který bych tam někam napsala. A už vůbec to nebude jeden článek na den.

Tenhle první den je zvláštní. Vlastně je jen můj osobní,čtenář neví o čem budu mluvit a komu je to adresováno. Nedávám sem většinou nějaké šílené zpovědi o tom, jak mám všechny ráda a co si o nich myslím. Protože to sem podle mě nepatří. Tohle jsou spíš naprostý blbosti. Který bych z většiny mohla i říct, kdybych se nestyděla.


  1. Nešel bys se mnou na Samhain fest?
  2. Omlouvám vám se za to, jaká jsem a jak se chovám, chápu, že ti to může vadit, ale už to tak je.
  3. Snažíš se zbytečně. Bude to znít strašně, ale je mi tě vlastně líto. Mám tě ráda, alespíš tě nevnímám. A rozhodně tě nemiluju.
  4. Co se mezi váma vlastně stalo?
  5. Víš, kdo jsem? Poznáš mě?
  6. Nechápu tě. Proč to pořád děláš? Skoro nikdy nevím, co si doopravdy myslíš a o co ti jde. Možná jsi i jeden s těch lidí, co myslí úplně jinak než já, ale pořád tě mám hrozně ráda. A vždycky budu.
  7. Mohla bys nás laskavě už nechat na pokoji? Asi ne. I ty seš jedna z těch s odlišným mozkem, ale tebe mít ráda zase nikdy nebudu. Chápu, že jsi prostě taková jaká jsi, ale to znamená přesně taková, jaká dokáže rozvrátit náš kolektiv. Rozčiluje mě tvůj přístup, že když ti deset lidí řekne, že se chováš jak namyšlená kráva, tak pokrčíš rameny a jdeš lézt do zadku někomu jinýmu, místo toho, aby ses nad sebou aspoň trochu zamyslela. Štve mě, jak se chováš ke klukům. Štveš mě, protože tys všechno pokazila. Spousta lidí teď asi odejde kvůli tobě, i když si to asi neuvědomuješ. Zbydou tam jenom slepý ovce, kterým nevadí následovat královnu světa. Slepý ovce, co ti čmárají do výstřihu.
  8. Jak to sakra funguje v tvojí hlavě? Jakej seš doopravdy? Nechápu, jak někdo může být tak odlišnej a tolerantní zároveň. Vždycky se ti asi budem smát, ale já tě zároveň dost obdivuju, byť asi z dost jinýho důvodu, než zbytek holek v tvým okolí.
  9. Překvapils mě. Neznáme se tak moc dlouho, nemyslela bych si, že zrovna na tebe se tak upnu. Rozčilujou mě tvoji kamarádi, ale ty seš milionkrát lepší. Strávila jsem s tebou jedny podzimky a jeden tábor a řekls mi fakt dost věcí, který bych asi od nikoho z děcek nečekala. Jste tři, se sestřičkou čtyři,kvůli kterejm mám chuť v oddíle zůstat, ale ty seš ten nejpřekvapivější. Řekla bych ti, ať si toho vážíš, ale pochybuju, že si to přečteš.
  10. Vzpomínáš, jak jsem ti dala u Cinku facku? Před třema rokama jsi pro mě byl malej chlapeček, co si myslí, že je kdovíjak vtipnej a všichni (nebo spíš všechny) vedoucí nad ním slintají. Teď jsem se možná přidala k těm slintajícím, ale spíš jsme se oba změnili. Na některý věci reagujeme šíleně podobně, když o tom tak přemýšlím. Jsi další z těch tří. Víš proč? Protože neumíš vést družinku!
Tak jo, nakonec to k těm zpovědím zklouzlo, ani nevím jak. Je zvláštní, co to je za věci. Taky je zvláštní, že půlka jich patří oddílu. Asi to bude tím, že to tam nemám tak nějak všechno vyřízený. A taky, že jsou čím dál delší. Jsou krátký sdělení důležitější?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Potřebuju jméno? Potřebuju jméno? | 1. září 2012 v 23:24 | Reagovat

Jo, ono je to chytlavý. Taky si s tou myšlenkou pohrávám, ikdyž zatím se sotva rozhoupu napsat vůbec něco.

Pokud budu tak smělá a troufnu si tvrdit, že z těch deseti jedna otázka patří mně a bude to pravda, chceš na ni dostat odpověď..?

2 Ïvča Ïvča | Web | 2. září 2012 v 0:21 | Reagovat

[1]: Těžko říct, asi je to na tobě. Byly to věci, které mě v době psaní článku napadly, tak jsem je napsala v očekávání, zda se ti lidi, pokud sem chodí, poznají a nějak zareagují, i když jsem to psala fakt hlavně kvůli sobě. Pokud chceš smíš, pokud nechceš nemusíš. Je to věc, kterou bych řekla oficiálně nahlas, kdybych se nestyděla, ale protože se stydím a věc je řečena neoficiálně a potichu, můžeš ji slyšet, nebo neslyšet. (ale nejlepší by bylo, kdyby někdo odpověděl na něco, co mu nebylo určeno, třeba bych se ještě něco pěkného dozvěděla :-D )

3 Potřebuju jméno? Potřebuju jméno? | 2. září 2012 v 0:22 | Reagovat

[1]: A to jakože jen tak nezkouším, jestli náhodou, mám přímo jednu na mysli. I v momentech, kdy se schovávám za vlasama asi tak podobně jako má pštros hlavu v písku, někdy dokážu číst v očích druhých němé otázky.

4 Potřebuju jméno? Potřebuju jméno? | 2. září 2012 v 0:25 | Reagovat

[2]: Ach, to naše načasování. :-D
Slyším ji. Možná bych měla odpovědět, protože tě to má právo zajímat a taky protože bych si to všechno měla v sobě protřídit. Mám odpovídat sem nebo někam jinam?

5 Ïvča Ïvča | Web | 2. září 2012 v 14:02 | Reagovat

[4]: no, to je asi taky na tobě.

6 Holy Holy | 5. září 2012 v 21:32 | Reagovat

Se-se-se-sedmička? :-D

7 copy watches copy watches | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 20:38 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama