Jen tak v jednu

24. června 2012 v 2:45 | Ïvča/Fitli, prostě já |  Deníček?
Já mám potřebu se ještě dneska (Vono už je zítra? Perkele.) napsat něco jenom tak, nějak mi to chybí.

Štve mě moje lenost. Řekla jsem si, že dneska uklidím, abych o prázdninách přijížděla do uklizeného, abych si vytahala věci z baťohů, který si budu muset sbalit, abych nezjistila v den odjezdu na tábor, že mi v neumytém ešusu vznikla nová forma života. Ani jsem na to nešáhla. Taky bych si měla vytvořit kostým na tábor, ale to krachlo na tom, že si neumím vybrat rasu. Která středozemská rasa je nejlepší? Hobit by byl super výmluva pro to, že mám chlupatý nohy a moc žeru, ale povahově mám nejradši trpaslíky a docela i lidi... A na elfy si zas umím aspoň trochu představit oblečení. Trpaslíci budou chtít být všichni... Tfůůů. Začnu od svýho kovovýho pásku. Na co se nejlíp hodí můj kovovej pásek?

Baví mě fotit zdroje vody ve městě, páč jsem kašnofil. Tohle je na zelňáku a je nad tím nápis ZÁKAZ PRANÍ ZBOŽÍ URČENÉHO K PRODEJI

Znáte někoho jinýho, kdo by miloval kašnu? Já tu svou fakt miluju Jako Toníka a Marčíska. Musím ju přidat do idollistu. Dneska jsem v ní byla v noci cestou z divadla. Představte si, že v noci nestříká! Šli jsme se sestřičkou z divadla a trochu jsme přes ni proběhly. Připadala jsem si tam v těch dlouhejch divadelních šatech úžasně. Zítra jdu do akquaparku do Olomouce, ale to není kašna. I když, mohla bych tam jít až se vrátím, jestli nebudu moc přemáchaná, stejně musím sestřičce ukázat malou kašničku na Svoboďáku, protože jsem objevila, že když jí zacpete některý ze čtyř otvorů, tak ty ostatní stříkají víc a já jsem zatím nemohla zjistit, jak moc stříká, když zacpete tři, protože nemám tři ruce a když jsem se snažila zacpat dva jenou rukou, tak mně nepěkně postříkala obličej. Je zlá. Jo, a noční parkoví lidi jsou fakt fajn.

Chtěla jsem na zítřejší vánoce upéct nějaký cukroví, ale to mi matička zakázala, protože nechápe, že když jsem vstávala o půl druhé, tak teď nepotřebuju jít spát. Nakonec jsem to ukecala aspoň na jeden článek, kterým se nezasviní kuchyň. Pak půjdu spát na balkón. Sestřička se tam už odstěhovala úplně, má tam matrac, stůl, vodovky, milion knížek... Já tam spím taky ráda, ale většinou su vzhůru tak dlouho, že nechcu sestřičku budit. Loni jsem tam spala skoro celý léto, jednou jsem dokonce dostala jakousi neopodstatněnou potřebu být blíž těm šutrům v betonu a tak jsem spala bez matrace. Docela to bolelo.

Teď jsem několik minut jenom tak slintala nad Toníkovým profilem na Sonátích stránkách. Zjišťuju, že ho miluju asi víc, než svoje ostatní idoly, byť jiní třeba i zpívají a skládají líp. Asi je to tím, že je tak krásnej. Pouštím si teď jeho nejoblíbenější písničky z jednotlivejch alb a zjišťuju, že bych mnohdy asi vybírala stejně, ale asi je docela normální, když se vám líbí písničky, který se líbí tomu, kdo je složil.

Mám teď takovou nudnou línou prázdninovou náladu, netěším se na ty oficiální prázdniny, nemám proč, pak budu oddělena od Kašny, spolužáků, všeho...měla bych si udělat seznam toho, co chci přes prázdniny udělat, ať se nenudím a pak nelituju promarněnýho času...

Jo, a potom jsem vám chtěla poslat tohle. Jestli sem lozí třeba takovej Matěj (jakože si trochu myslím, ale nevím to jistě, že se někdy prokecl), tak se mu to bude určitě líbit. A vám ostatním taky. Strašně mě to baví všechno projíždět, už mám za sebou většinu té hnědé části hlavního kontinentu, ve které jsem se docela vyznala už předtím, ale pak půjdu do absolutně neprozkoumaných částí metalového světa, už se těším.

edit: Pojmenuju článek Jen tak v jednu a jeho psaní se protáhna do tří, chmm...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Rasa?

Trpaslík 50% (2)
Elf 0% (0)
Hobit 25% (1)
Člověk 25% (1)

Komentáře

1 Lemonpie Lemonpie | Web | 24. června 2012 v 14:07 | Reagovat

Ta mapka je supéér! (sakra, už bych taky měla něco napsat)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama