Kdy Marcovi narostly fousy?

13. května 2012 v 13:27 | Ïvča |  Ïvča, Fitli a zbytek vesmíru
To je velmi důležitá otázka, na kterou jsem několik předchozích dní gůglila odpověď. Jak už jsem psala včera, je neuvěřitelné, jak málo věcí se před nějakými deseti lety dávalo na net.

Všechno to začalo tímhle videem, na které jsem narazila na ksichknize. Už jsem ho myslím viděla někdy dřív, ale teď jsem zjistila, že je z roku 1994. Marcovi tam bylo skoro třicet a neměl svoje fousy. Hrůzné.


Tak jsem začala pátrat. Nejdřív jsem šla na oficiální stránky Tarotu, nejlepší a nejdůležitější z Marcových skupin. A taky jediné, ve které byl roku 1994, že. Fotky ze starých koncertů tam moc odatované neměli, jediné, od čeho se dalo odpíchnout, byla proma.

Nejstarší je z roku 1998. A Marco je tam neuvěřitelně roztomilej.
Je zvláštní, že z nich vypadá nejmladší, když je po Zacovi druhej nejstarší. To je divný, když jsem se narodila, Marčísek vypadal nějak takhle...

Další fotka je z roku 2003. Má tam na sobě svoje úžaný fialový taroťácký brejličky a už tam vypadá úplně normálně.

Tady zdoje Tarotu končí. Na řadu přichází Sinergy, dnes už rozpadlá skupina, do které Marco patřil v letech 1999-2002. To je taky nanic kapela. V klidu se rozpadnou a nenechají po sobě, alespoň z doby kdy tam byl Marco, ani ň. Teda, dvě videa a pár nespecifikovanech fotek.

Máme tuhle fotku mizerné kvality, nic lepšího jsem fakt nenašla. Nikdo neví (no někdo asi jo, ale já ne), kdy byla vyfocena. Každopádně to musí být aspoň 1999 a marco je furt ještě nemá. Ukradnuta z myspace Sinergy (ani oficiální stránky ty mrchy nemají)
mají dva videoklipy, z roku 2000 a 2002. Ten novější je absolutně nepoužitelnej, ten starší taky nic moc, ale je to jediný důkaz z let 2000-2001.
Mě se nelíbí jak ta Kim zpívá, ale viděla a slyšela už jsem to tolikrát, že se mi to zažralo do mozku. Myslím, že Marco tam je vidět jenom chvilku okolo 3:10. Pak jsem tam ještě někde viděla jeho basu, ale to je mně nanic.
Dlouhý fousy tady nemá, možná nějaký chmýří, kdo ví.

Z roku 2001 jsem žádnou dokumentaci nenašla. V roce 2002 se přidal k věšákům, a to už vypadal jako náš trpaslík.
Proces růstu tedy musel být mezi lety 2000 a 2002 velmi rychlý. Takže, drahá Lemonpie, myslím, že když mu je ustřihnem, nebude to tak moc vadit...

A ještě jedna těžko uvěřitelná fotka z dob dávno minulých:
TO JAKO FAKT?????
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 holy26 holy26 | Web | 13. května 2012 v 13:30 | Reagovat

Eeyup! Smiř se holt s tím, že vousy jsou nasazovací :-D

2 Ïvča Ïvča | Web | 13. května 2012 v 13:46 | Reagovat

[1]: Jóóó, sundám mu je, obleču si je a budu nejkrásnější na celým světě! :-D

3 Lemonpie Lemonpie | Web | 13. května 2012 v 16:15 | Reagovat

Na té poslední fotce vypadá jak Ital!!! Náš plán začíná být čím dál realističtější :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama