Čím víc je noc, tím víc se směju a tím víc to všem sousedům musí vadit

1. května 2012 v 2:21 | Ïvča |  Deníček?
Já už zase mám potřebu něco napsat v noci... Taky že je dneska moje nejoblíbenější noc v celým roce. A do teď byl nejlepší den v celým roce. Měla bych oslavovat. Nebo si aspoň pustit něco oslavnýho. Korpíci budou fajn. Už je tady mám v menu pěkně dlouho, ale měnit se mě nechcou, páč jsou furt kůl.


Přes den jsem oslavovala s Holy a Lemonpie naše průměrné 14,3333333333333333333333 narozeniny, které budem mít 16.5., ale dneska bylo víc kůl datum. A taky mám svátek, žejo. A můžu chodit oblečená jako normálně a někdo se na mě třeba bude koukat normálně, když jsou čarodejnice. Hrály jsme na kytaru a harmoniku a obětovaly bohům a co bohové nechtěli, to jsme sežraly. Chudák Holy nevěří v moje bohy, je to smutné. A taky umí hrát okamžitě na každej nástroj, kterej jí dáte do ruky. Grrr. Já zas umím ovládat poletující papíry myslí, ale musím se na to furt soustředit a to mě neba, tak se stejně všude rozlítly.

Teď oslavuju čtením Lawaine. Až vyrostu, chcu být jako ona. Je plnoletá, ale má správnej přístup a na všechno "sere hned od začátku"...A taky chcu vařit jako Sikar... A umět kreslit zhulený komixy, nebo tak něco. Ale Lawaine je prostě správná. Nejsprávnější. Třeba se s ňou někdy setkám, to by se mi líbilo. Je mi podobná. U některejch jejích článků chcípám smíchy z úplnejch blbostí, přotože jsou ženiální. Třeba jenom název článku "Ital bydlí v Itálii a já pojedu....do Finska....Finsko není v Itálii" Nevím co je na tom vtipnýho, ale je to vtipný. Ale nevím, co tak vidí na Tarje. Ale jinak jsou její idolové 100% zezy.

Měla bych oslavovat víc, ale nevím jak. Stejně všechny krávy, který jsem chtěla prohánět kolem ohně už spí. A nemám oheň.

Ale teď se mně spát nechce, aspoň není takový vedro jak přes den, byť vedro je furt. Já mám radši vedro než zimu a mám ráda divný počasí v dubnu, ale tohle už je moc. Ale lepší než sníh (já jsem chtěla do Finska, že?) Já ráda chodím co nejmíň oblečená, nesnáším spousty vrstev, na vedru je třeba fajn, že když přijdete v zimě pozdě do školy v bundě a zabahněnejch Botech (Boty s velkým B znamenají fakt Boty) a vyběhnete v tom do třídy, tak se na vás nějaký pedagog bude dívat dost podivně, zatímco v tričku a sandálích si toho nevšimne (v posledních dnech aplikuji pořád)

Melu tady o blbostech, protože na to mám náladu. Určitě to bude plný překlepů a budu to muset po projetí wordem opravovat. Grrr.

Zítra máme čtyřhodinovou schůzku, heč. Kdoví jestli tam fakt přijdu už ve dvě, ale bylo by to kůl. Ale já chtěla jít někam do lesa, tak nevím. Mohla bych si dát nabíjet foťák.

Jo, a v pátek jsem byla na Poletíme? na Čarodějálesu, ale bylo to takový malolepý a chyběl mě tam někdo další spřátelený šíleně poskakující, ale tak první řadu jsem si užila. Ovšem skvěle váleli Čankišou. Sysyn je děsně zezy. A všechny jeho nástroje jsou též zezy.

Uéou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lemonpie Lemonpie | Web | 1. května 2012 v 14:14 | Reagovat

Musíme sepsat ten seznam, kým chceme být v jakým věku :-D Jo a Lawiane má fakt geniální styl psaní, včera jsem u toho taky umírala smíchy. Ve středu možná zkusím tvoji sandálovou techniku, nechce se mi tahat na vyšší ty pantofle. Ale stejně je zima o 20% víc kůl než teplo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama