Tralalala

2. března 2012 v 0:13 | Ïvča |  Deníček?
Je jedenáct. Zítra jdu do školy a už několik dní mě vždycky něco strašně důležitýho připoutá k obrazovce. Měla bych jít spát. Chce se mi jít spát, ale ještě víc se mi chce něco napsat. Něco nebo nic. To je jedno.
Jsem poslední dobou nějaká aktivní. Že by se jaro začalo projevovat konečně pozitivně? Mám naplánovanou spoustu věcí, které chci udělat a některé dokonce uskutečňuji. Naštěstí to ještě nedozrálo do stádia, kdy máte odpoledne chuť vystoupit z šaliny a běžet, nebo ještě lépe letět až domů, protože máte pocit, že tak to bude rychlejší, dobře víte, že je to blbost. Cítím, jak na mě dopadá změna ročního období. Vím, že letos v na podzim a v zimě, snad díky založení blogu, jsem se dost změnila, ale teď zase vystrkuje růžky ta stejná část mojí duše jako každé jaro. Jediná část mého já, která není líná něco dělat, čímž zbytek těla pěkně rozčiluje. Ale i přesto ji mám ráda.
Včera mně tahle část dokonce nechtěla pustit do výtvarky, protože tvrdila, že tam budu muset dělat něco zadanýho, zatímco doma bych mohla dělat, co se mi zlíbí (a navíc je ukecanější půlka spoluvýtvarníků na lyžáku, tudíž tam bude určitě nuda). Vycítila to správně, nejen že tam nebyli žáci, ale nebyla tam ani učitelka. Suplující si tam v klidu jedla oběd a nás nechala, ať si kreslíme, co chceme, tak jsem zkusila svou pastelkovou kresbičku ze zadní strany písemky ze španělštiny převést na A3. Vypadá úplně jinak, ne hůř, ale prostě ten obličej vypráví něco jiného, nazvala bych to středověkým ufonem...
Cestou tam jsem překonala světový rekord v uběhnuté vzdálenosti při dohánění tramvaje s omrzlými prsty a rozvázanými tkaničkami se stihnutím tramvaje na konci. Nebo minimálně svůj osobní rekord v dobíhání šalin, na prsty a tkaničky nehledě. Nestihla bych ji, kdyby tam těsně přede mnou nedoběhl nějakej kluk a nezmáčkl na poslední chvíli tlačítko k otevření dveří. Byl hezkej, dlouhovlasej.
Večer jsem prolízala svůj vlastní blog. Kupodivu jsem nenašla žádnej článek, u kterýho bych nechápala, jak jsem ho mohla zveřejnit. Mám jeden takovej v rozepsaných, psala jsem ho 7.prosince v noci a myslím že to byl jeden z prvních impulzů té Změny. Byl to článek, který jsem nemohla další den zveřejnit, protože během jeho psaní mi došla jedna z vlastností, které chci mít a najednou jsem tak začala jednat, takže začátek článku najednou neplatil. A navíc jsem rychleji přwmýšlela než stíhala zapisovat, takže ten článek je napsaný příšerně. Zatím ho nezveřejním, možná někdy...
Objevila jsem taky v komentářích, že jsem Joe dávno před zavedením uší udělila celýho zlatýho chropotala. Tímto jí připisuju alespoň ucho.
Zítra konečně po fakt dlouhé době odjíždím na pořádnej třídeňák, rozumějte žádná elektřina, žádná voda. Těším se neuvěřitelně, ale bojím se, že to moc rychle uběhne. A postupně se má zas ochladit, moje jarní já bude pěkně víteco.
Kvůli Joe (podrobnosti rozepisovat nebudu, to by bylo na dlouho) jsem si vytvořila "Seznam správných idolů," tak proč ho sem nedat, kdo všechny první správně pojmenuje má ucho (a pokud to bude Holy tak i ten druhý, páč ta moje idoly zná až moc dobře)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 holy26 holy26 | 2. března 2012 v 14:50 | Reagovat

Jaký Druhý? :-D

2 Ïvča Ïvča | Web | 2. března 2012 v 15:04 | Reagovat

Co druhý??? pokud budeš první kdo je všechny pojmenuje ty, tak má šanci na ucho ještě osoba, která napíše jako druhá. Asi bych mohla zapnout moderování komentářů, ale mě se nechce, kašlu na vás, první má ucho ať je to kdokoliv...

3 holy26 holy26 | 3. března 2012 v 22:17 | Reagovat

Ivi, zorávu podám osobně :-D

4 holy26 holy26 | 3. března 2012 v 22:17 | Reagovat

*zprávu :-DD

5 Annonym Annonym | 14. března 2012 v 9:00 | Reagovat

Tony Kakko, Marco Hietala, Sly,Metal Rainbow Dash, Chrigel Glanzmann, Rudolf Brančovský

6 Annonym Annonym | 14. března 2012 v 9:01 | Reagovat

*Teda Fluttershy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama