Den 5378.

22. února 2012 v 10:26 | Ïvča
Mám potřebu sem něco napsat, ale nezvládám nic jinýho něž články o ničem. Sedím v informatice. Mohla bych se učit básničku, ale nechce se mi. Tak to vypadá, když si na to člověk vzpomene den předem v devět večer. Aspoň jsem si užila volný odpoledne. Všecko je mi jedno.

Zdál se mi divnej sen. Vystupovaly v něm osoby se kterýma jsem byla na horách, mečové tarotové karty (meče na nich nosily různě podivné postavičky, třeba na dvojce byla ježibaba z peníkové chaloupky), vypadaná talčítka z klávesniace, kruhy, trojčlenka a spousa dalších kravin na který jsem už zapoměla.

Jsem poslední dobounějaká divná. Strašně malý věci mě dokážou totálně vytočit. Několik dní oplakávám čiliblog, řvu na všechny okolo... Dneska se po třech a půl týdnech vrátila Holy do školy, ale že jí to trvalo! Třeba se to zlepší :-)

Venku začíná jaro, cítím to ve vzduchu. Roční doby mě vždycky nějak prapodivně ovlivňovaly, ač jsem stejně furt někde zalezlá. Jaro se zatím projevilo spíš negativně, tou podrážděností a únavou, ale já mu ještě věřím. Taky způsobilo, že jsem zase víc keltka, přes zimu jsem vůbec neměla náladu poslochat folk, ale teď zase jo. Zima byla letos nějak krátká, nebo mi možná připadá kratší všechno. Vždyť už to je jen jedna z patnácti zim (když o tom tak přemýšlím, tak už je mi pěkně dloucho patnáct let! A čtrnáct jar.)

Konec hodiny. Tak já padám.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama