den 5343.

18. ledna 2012 v 10:19 | Ïvča |  Deníček?
Začala jsem si číslovat dny životě, baví mě to a člověk má častěji narozeniny. Joe měla před 12 dny 5000 a vůbec to neoslavila. Druhá úchylka, se kterou jsem dneska začla je věštění z písniček. Když už posloucháte skupinu jménem Tarot, tak co vám zbývá. Jde o to, že si každý ráno pustím náhodnou písničku , pořádně si ji poslechnu, najdu si text a snažím se z ní něco vyčíst :D. Aspoň pořádně zjistím, co všechno v mp4 mám. Dneska The Struggle Within od Metallicy. Věštím z toho naprosto normální den :DPoslední dobou je všechno divný. Cítím že jsem se za poslední půl rok hrozně změnila. Není to nijak konkrétní, ale jsem prostě jiná, asi zase prostě o něco starší. Na Silvestr a nový rok z vysoka víteco, ale blíží se půlka roku, který vyznávám já, toho školního. A já najednou vidím že jsem jiná. Dřív jsem mívala potřebu být "jako ten a ten, ale ještě lepší", kdyžto teď absolutně nemám potřebu se v něčem zlepšovat. Nejsem sice v ničem ta nejlepší, ale ani nechci. A hlavně jsem skoro všude už normálně ukecaná, dokonce mě třídní rozsadit a já jsem šťastná. Naposledy jsem byla rozsazena ve čtvrté třídě, protože, ačkoliv jesm seděla vedle své nejlepší kamarádky, jsem se neustále bavila s (hezkým :D) klukem co seděl za mnou. Posadili mě vedle jinýho kluka, ale moc tomu nepomohli. Docela by mě zajímalo s kým bych seděla, kdyby mě rozsadili, ale bojím se abych nesplakala nad výdělkem :D

Mám divný nálady. Miluju, když řeknete svojí tetě psychložce, že máte divnej pocit a že je fialovej a chlupatej, ona se vám zadívá do očí a řekne vám, ať ho zavřete do kamen. Teď ty nálady ovšem nejsou fialový ani chlupatý, jsou zeleno růžovo světle modrý a nedají se zavřít do kamen, protože doma žádný kamna nemáme, ani nejdou spláchnout do záchodu, protože jsou velký a plynný. Nejsou tak vyloženě zlý jako ty fialový chlupatý, ale mám způsobujou rychlý střídání nálad. Chvíli mám chuť jenom tak brečet, protože mi všechno připadá o ničem, a potom, což je možnáještě horší, mám ráda celej svět, včetně toho příšernýho počasí a říkám si, že taď když jsou uzavřený známky a nemusím nic dělat, jsem šťastná. Ale nejsem. Můžu kresli, vyrábět, v sobotu jdou Škrkny poprvé v dětském složení na "dospěláckou" šifrovačku a já jsem ze sebou spokojená. Nemám cíl, spokojila jsem se s tím, že na něco mám a na něco ne a nemám chuť se měnit. Nějak uspět na Palapeli jsem předan zařadila k tomu na co nemám. Promiň týme, můžeme aspoň překvapit, ale to uvidíme až na místě podle zhulenosti šifer. Já už jsem taky pěkně dlouho nic přádnýho neluštila.

O nic pořádnýho se nesnažím a tak se nudím.

Myslím že je vidět, že behem psaní článku zasáhla ta negativní část Pocitu. Vlastně mám cíl. Skončím s těma náladama. " A co hodláš dělat potom?" ptá se pastelový plyn. Nevím, snad se něco najde. Já jsem vždycky chtěla být flegmatik, kterýmu je všechno jedo, ale teď nevím...Asi se zas začnu jak blbec stresovat školou...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K. K. | 21. ledna 2012 v 21:08 | Reagovat

Já pořád mám potřeby být jako ten a ta.. Štve mě to, ale nic mi s tím nejde udělat.

2 Venduleee Venduleee | 23. ledna 2012 v 8:31 | Reagovat

Zkus tu plynnou náladu zapálit... anebo z ní vygumovat ty barvy ^^ Té změny bych se nebála, podle mě jsi se dostala do stavu, kdy jsi schopná být naprosto spokojená. Soudím podle toho, že když nemáš potřebu se srovnávat a všechno se snažit dokázat, máš klidnější život.

Docela by mě zajímalo, jak dlouho potrvá, než si díky tomuhle věštění předpovíš smrt. xDDD

3 Ïvča Ïvča | Web | 23. ledna 2012 v 18:23 | Reagovat

[2]: zapalování nezní špatně, jenom aby moc nevybouchla. Ta změna...je fajn, akorát se teď prostě musím nějak srovnat s tím že jsem srovnaná :D. A věštění a smrt...to asi nebude trvat dlouho, zatím jsem naštěstí skončila u " Do řiti se řítíme, i když o tom nevíme"

4 Holy Holy | Web | 23. ledna 2012 v 19:25 | Reagovat

Ivi ty opravdu nejsi v řiti, nic proti... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama