Tak jsem tady

11. listopadu 2011 v 22:10 | Ïvča |  O blogu
Tak, dneska je třetí den od toho, kdy jsem si tenhle blog založila a já jsem konečně schopná sem přidat první článek. Abych pravdu řekla, tak já jsem pomalá naprosto ve všem, ale tak co, konečně tu začínám a třeba to i chvilku vydržím.Tohle je můj třetí osobní blog- první jsem si založila asi v devíti latech nevyskytlo se na něm nic víc, než úvod a první kapitola dávno zapomenuté povídky, kterou jsem pak stejně smazala a myslím, že ani ten blog bych už možná nevypátrala.
Moje druhé a už podstatně zajímavější zastavení bylo tady. Ten blog existoval- páni, teď už to jsou tři roky! nebyla jsem tam nijak zvlášť aktivní a přidávala jsem hlavně obrázky. Poslední obrázek (a děsně depresivní článek o tom, že mně umřel potkan) jsem tam přidala letos v dubnu. A pak jsem najednou přestala. Ani nevím, čím to bylo a vlastně jsem to ani nezpozorovala, ale nenapadlo mě tam přidat další článek vlastně doteď.

Někdy minulý týden se mě ale Joe zeptala, jesti náhodou nemám blog, tak jsem jí to svoje poloprázdné nic bez problémů ukázala a za odměnu jsem si mohla pročíst ten její (ne ten co mám v oblíbencích, ale její předchozí, na krerém byl i nějaký text, a to dokonce česky!)

A mě se najednou zastesklo. Chtěla jsem zase začít blogovat, ale prostě jsem měla potřebu se posunout dál. Nikdy jsem nechápala lidi, kteří se pořád stěhovali z adresy na adresu, ale teď se to stalo i mě. Ten starej blog mazat nebudu a nebudu po něm zametat stopy, patří ke mě a já zase k němu, ale těď už prostě nejsem Jesic. Ta přezdívka vznikla tak dávno a to prostě tak že jsem si ji vymyslela. A to se mi nějak nelíbí.

Teď jsem prostě Ïvča, případně fitli. Za to vlastně může taky Joe(to vypadá, jakobych se s nikým jiným nebavila :D) to ona mě poměrně nedávno, snad schválně, snad omylem na skypu oslovila Ïvčo. Potom následovalo dohadování o tom, jak se to vlastně čte. Vyřešila jsem to jednoduše- do google translatoru jsem zadala Ïvča a dale jsem poslech ve všech jazycích. V čínštině to přečetlo něco jako fi-li a já to přepsala jako fitli (schválně si to zkuste.)

A tak jsem si ve čtrnácti letech založila blog s adresou fitli( ï tam prostě nejde) a budu se na něj snažit psát otevřeněji než na ten předchozí. Fitli, opovaž se míň jak článek týdně, jasný? Zatím si ještě věřím. Tak uvidíme.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama