Kdo že to vlastně jsem?

17. listopadu 2011 v 17:26 | Ïvča |  O mně
Jó, to by mě taky zajímalo. V tomhle článku se pokusím vám napsat to, co už vím.


trocha hudby ke mě:D :

Je mně 14 (třeba to v budoucnu v tomhle článku nezapomenu měnit.) Většinou jsem docela tichá, ale jsou i lidi, se kterými si to dokonale vynahradím. A příšerně nahlas se směju, jestli to někoho zajímá...

Chodím na jedno nejmenované brněnské víceleté gymnázium. Co se školy týče, tak mě baví hlavně výtvarka (překvapivě) a potom fyzika a informatika (i když náš profesor, no...) Co naopak nemůžu vystát jsou jazyky, nebo alespoň ten náš a angličtina. Ani v jednom jsem neměla zrovna štěstí na učitele a v angličtině jsem navíc udělala tu chybu, že jsem se nepokazila zařazovací test a jsem mezi těma lepšíma. Ale nemám žádný předmět, který by se mi prostě vyloženě protivil, snad kromě tělocviku, nikoho netěší když vidí, jak to ostatním v míčových hrách kazí :-(

Jinak ráda kreslím, maluju a jinak výtvarničím, i když na to mám poslední dobou čím dál míň času. Budu se tady pokoušet ale spoň některé svoje patlanice zveřejňovat.
Druhej obrovskej koníček je pionýr- jsme fakt malý oddíl, na schůzkách nás bývá kolem deseti, na táboře nás není víc než třicet, ale jsme vážně úžasná parta. Stačí mi vynechat jednu schůzku a už se mi po nich hrozně stýská. Jsme namíchaní holky s klukama a prvňáčci s patnáctiletýma a právě to se mi na tom líbí. Nechápu obrovská skautská střediska, ve kterých jsou rozdělení na milion částí, toho mám vážně dost ve škole.
A potom šifrovací hry, víkendový koníček, který mě fakt baví a poslední dobou se našenu týmu i docela daří :-). Těšte se v nějakým dalším článku.
Ještě bych mohla přidat, že zpívám v našem školním sboru, ale neberu to nijak vážně, je to spíš docela příjemný způsob, jak se ulít před Vánocema z češtiny, ke kterému mě přemluvila Holy(o té se taky možná někdy něco dozvíte:-))
potom tu ještě máme takové ty koníčky, které ani jako koníčky neberu, protože mi připadají jako samozřejmost: čtení a hudba. Kdybych měla vybrat svoje nejoblíbeňejší knížky, bude to Darren Shan, Moira a na ni navazující Gallica od Henriho Loevenbrucka a Medvídek Pú (buď se na mě divně dívejte, nebo si ho zkusta přečíst, je to prvotřídní čtení, doporučuje i náš fyzikář) Poslouchám Metal (hlavně folk metal). Moje nejoblíbenější skupiny jsou Eluveitie, Ensiferum a český Žrec. A ještě naše brněnské Poletíme?, ale to už je z trošku jiného soudku :-).
A k fotce? Jo, mám ráda deskovky :-) Hlavně Dixit, i když to kážně není zrovna klasická deskovka a agricolu.

Chcete o mě vědět ještě něco? Jen se ptejte...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Joe Joe | Web | 4. prosince 2011 v 21:36 | Reagovat

Úžasnej blog Fitli !

Myslím že si mě inspirovala k novému blogu který bude v češtině. :-)

2 Holy Holy | 15. ledna 2012 v 20:55 | Reagovat

Dixit - to byo takový to s Chcraliem? xD

3 Ïvča Ïvča | Web | 15. ledna 2012 v 21:55 | Reagovat

[2]: Jo. Seš mačo, že si to slovo ještě pamatuješ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama